مینی دوره ” کسب درآمد از NFT “

جهت شرکت در مینی دوره کسب درآمد از NFT ها به صوت رایگان فرم زیر را پر کنید و روی ” ثبت نام و دریافت فایل” بزنید.

مینی دوره رایگان کسب درآمد از NFT برآمده از تجربه عملی و موفقیت‌آمیز خودم از فروش بیش از ۱۰۰ اثر NFT در سایت‌های بین‌المللی خرید و فروش NFT است. در این مینی دوره خیلی خلاصه و مفید اطلاعاتی در مورد NFT به شما میدهم و درمورد تنها روش کسب درآمد از NFTها صحبت میکنم که مطمئنم بعد از شنیدنشان لذت میبرید، ما در این مینی دوره بلافاصله پس از یادگیری مطالب مورد نیاز بدون اتلاف وقت سریعا به سراغ مراحل عملی میرویم که کسب درآمدمان را شروع کنیم.

چرا باید این مینی دوره را بگذرانم؟

زمان کم است و رخدادهای مهم به‌سرعت از کنار ما عبور می‌کنند. در دنیایی که حجم انبوه اطلاعات در حال انفجار است و زمان کافی برای مطالعه‌ و یادگیری تمام این داده‌ها وجود ندارد، بهترین راه این است که مختصر و مفیدترین منابع اطلاعاتی را پیدا کنید. منابعی که در عین دارا بودن ویژگی‌هایی که ذکر کردیم از اعتبار کافی هم برخوردار باشند. این موضوع در جهان کریپتوکارنسی‌ها که دنیایی نسبتا جدید و ناشناخته به‌حساب می‌آید، اهمیت بیشتری هم پیدا می‌کند.

پس اجازه بدهید مرور کنیم؛ چرا مینی دوره NFTs؟

  • ارائه‌ی مطالب مفید، مهم و کاربردی به دور از اطلاعات حاشیه‌ای
  • آموزش به‌روز‌ترین دانش در حوزه‌ NFTها در سریع‌ترین زمان ممکن
  • آشنا شدن به تنها روش کسب درآمد از NFTها
  • مراحل عملی برای آشنایی بیشتر و شروع کسب درآمد

چه کسانی بیشترین بهره را از این مینی دوره می‌برند؟

حالا که بازار NFTها داغ است، افراد زیادی به سمت آن کشیده می‌شوند، از این نظر همه می‌توانند مخاطب این مینی دوره کاربردی باشند. بنابراین، هرکس به فراخور نیاز خود می‌تواند از این دوره بهره ببرد. چه شما از آن‌دسته افرادی هستید که دانش زیادی از این بازار ندارید اما علاقمند هستید یا در دسته افرادی قرار می‌گیرید که در این بازار به‌‌طور جدی وارد شده‌اند، این دوره برای شماست!

” توضیحات بیشتر در مورد nft “

nft چیست؟

nft چیست؟

در بازار دیجیتال، ان‌اف‌تی‌ها را به‌عنوان نوع خاصی از توکن‌های رمزنگاری شده می‌شناسند که بر روی تکنولوژی بلاک‌چین سوار شده و گونه‌هایی از دارایی‌های دیجیتالی را ایجاد می‌کنند. توکن در اکوسیستم بلاک‌چین به هر نوع دارایی گفته می‌شود که قابلیت مبادله و انتقال دیجیتالی بین افراد را داشته باشد و ان‌اف‌تی یکی از انواع این توکن‌هاست. تاکنون افرادی بوده‌اند که دارایی‌های خود را به یک ان‌اف‌تی تبدیل کرده و آن را در فضای بلاک‌چین معامله کرده‌اند تا به درآمد برسند.

توکن‌های ان‌اف‌تی‌، غیرقابل معاوضه (Non-Fungible Token) هستند؛ به این معنی که هر ان‌‌اف‌تی قابل تعویض با ان‌اف‌تی دیگر نیست. برای مثال، تابلوی نقاشی مونالیزا (Monalisa) اثر لئوناردو داوینچی (Leonardo da Vinci)، نمونه‌ای از یک دارایی کاملاً غیرقابل معاوضه است. به این معنی که فقط یک نسخه اصل از این تابلو در جهان وجود دارد که داوینچی خودش آن را خلق کرده  و از این نسخه اصلی در موزه لوور فرانسه نگهداری می‌شود. در نتیجه نمی‌توان تابلوی مونالیزا را با هیچ تابلوی دیگری معاوضه یا جایگزین کرد.

اما در مقابل، بیت‌کوین، دلار، ریال و به‌طور کلی اسکناس‌ها در دسته دارایی‌های قابل معاوضه قرار دارند. برای مثال، اگر شما به دوست خود یک اسکناس ۱۰ هزار تومانی بدهید، انتظار ندارید که بعداً دقیقاً همان اسکناس را به شما پس دهد. در واقع یک اسکناس ۱۰ هزار تومانی نسبت به یک اسکناس ۱۰ هزار تومانی دیگر از نظر ارزش کاملاً برابر و قابل تعویض هستند. اما این قضیه برای ان‌اف‌تی‌ها فرق می‌کند و هر ان‌اف‌تی، ارزش متفاوت و منحصربه‌فردی با ان‌اف‌تی دیگر دارد.

ان‌اف‌تی‌ می‌تواند هر چیز دیجیتالی مثل یک قطعه موسیقی، اثر هنری، عکس، ویدئو، گیف یا حتی یک توییت باشد! در واقع ان‌اف‌تی‌ها نوعی نوآوری و تکنولوژی (مثل رمزارز‌ها) هستند که آثا هنری یا هر دارایی دیجیتالی دیگری را در فضای وب به‌صورت کد یا رمز تعریف می‌کنند تا نسخه اصلی و منحصربه‌فرد بودن آن مشخص شود. حالا هر چقدر که این ان‌اف‌تی‌ها کمیاب‌تر باشند، ارزش بیشتری هم دارند و در نتیجه با قیمت‌های بیشتری خرید و فروش می‌شوند. اما ماجرای ان‌اف‌تی‌ها از کجا شروع شد و چرا امروزه آنقدر محبوب شده‌اند؟

نگاهی به تاریخچه NFT

اگرچه ان‌اف‌تی‌ها در دنیای امروزی توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده‌اند؛ اما از همان اول به این شکل امروزی محبوب نبودند و راه‌های درآمد خاصی هم نداشتند. تا اینکه به‌تدریج به یکی از موضوع‌های داغ دنیای تکنولوژی تبدیل شدند. در ادامه تاریخچه کوتاهی از این نوآوری گفته می‌شود.

تاریخچه مینی دوره nft